Licensed to: Allen East Schools
Allen East Quint 4/5 Arcadia, WG, Ada, Temple
Goodwin Field
Harrod, Ohio
04/05/2022 - 04/05/2022
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 ALLEN EAST AEAS 135.000 2 ADA ADA 111.500 3 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 106.500 4 ARCADIA ARCA 22.000 FEMALE TEAM SCORES 1 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 121.000 2 ADA ADA 86.000 3 ARCADIA ARCA 61.000 4 ALLEN EAST AEAS 41.000 5 TEMPLE CHRISTIAN TC 33.000
Event 1 GIRLS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
13:00.62
Carman, Isabelle, Gossard, Victoria,
Hinebaugh, Kaiya, Munro, Sydney
Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
NT
Sutherland, Kyra, Bigelow, Kyleigh,
Hutchison, Raegan, Spencer, Taylor
Event 2 BOYS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
9:30.13
Sidle, Hunter, Hopkins, Caleb,
Schafer, Isen, Hutchinson, Mason
2 Ada A
Ada
10:25.11
Beckwith, Aedyn, Hunsicker, Brayden,
Sloan, Brady, Downing, Brailyne
3 Allen East B
Allen East
11:00.53
Paxson, Tanner, Scott, Grant,
Miller, Gavin, Kahle, Ethan
4 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
11:01.00
Spangler, Alec, Meeks, Sam,
Saam, Brandon, Spencer, Troy
Event 3 GIRLS 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Green, Olivia
Ada
18.72
2 Youtsey, Lauren
Waynesfield-Goshen
19.35
3 Bilmek, Paige
Waynesfield-Goshen
21.19
4 Baumgardner, Chloe
Waynesfield-Goshen
22.22
Wiler, Lillian
Arcadia
NT
Event 4 BOYS 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brown, Jackson
Ada
16.91
2 Shea, Brady
Allen East
20.06
Event 5 GIRLS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Worsham, CeCe
Temple Christian
13.44
2 Jones, Rilynn
Allen East
13.50
3 Wiler, Lillian
Arcadia
14.30
4 Schlegel, Zoe
Waynesfield-Goshen
14.48
5 High, Conleigh
Waynesfield-Goshen
14.50
6 Spangler, Alivia
Waynesfield-Goshen
14.71
7 Cooper-Bolden, Kayleiana
Ada
14.79
Klenke, Gracie
Waynesfield-Goshen
NT
Bilmek, Paige
Waynesfield-Goshen
NT
DeLeon, Zaria
Waynesfield-Goshen
NT
Tardibuono, Gianna
Arcadia
NT
Diaz-Rolon, Gerielys
Allen East
NT
Event 6 BOYS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Neff, Ashton
Allen East
11.87
1 Friesner, Jackson
Allen East
11.87
3 King, Matti
Allen East
11.88
3 Gillespie, Silas
Allen East
11.88
5 Biederman, Aiden
Waynesfield-Goshen
11.91
6 Steinke, Gage
Waynesfield-Goshen
12.02
7 Jolliff, Logan
Ada
12.19
8 Pullins, Reece
Arcadia
12.34
9 Green, Wyatt
Ada
12.57
10 Arnett, Owen
Ada
13.10
11 Klenke, Devon
Waynesfield-Goshen
13.19
12 Bolden, Jalee
Ada
13.22
13 Giddens, Keegan
Ada
13.25
14 Jones, Casen
Ada
13.31
15 Cole, Colton
Ada
13.46
16 Geren, Zander
Arcadia
13.47
17 Winner, Alek
Allen East
13.59
18 Myers, Aizik
Allen East
14.27
19 Young, Ethan
Allen East
14.63
20 Kelly, Dawson
Waynesfield-Goshen
14.72
21 Hartman, Dylan
Ada
15.06
21 Copeland, Drake
Waynesfield-Goshen
15.06
Event 7 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Arcadia A
Arcadia
1:59.25
Wiler, Lillian, Massie, Erika,
McCarty, Erin, Massie, Paige
2 Ada A
Ada
2:00.16
Sumner, Courtney, Poling, Alexandra,
Cooper-Bolden, K, Burkhart, Olivia
3 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
2:11.50
Werner, Leah, Spangler, Alivia,
Hutchison, Raegan, Schlegel, Zoe
Event 8 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ada A
Ada
1:39.18
Grose, Julian, Swaney, Seth,
Caldwell, Chase, Jolliff, Logan
2 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
1:44.57
Steinke, Gage, Biederman, Aiden,
Jordan, Dalton, Barrington, Brody
Event 9 GIRLS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Phillips, Josie
Ada
6:33.47
2 Sutherland, Kyra
Waynesfield-Goshen
6:42.05
3 Hinebaugh, Kaiya
Allen East
7:12.00
4 Kinnear, Juliette
Temple Christian
7:14.00
Hazelton, Jilli
Ada
NT
Zechman, Gracy
Waynesfield-Goshen
NT
Event 10 BOYS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Sidle, Hunter
Allen East
4:52.47
2 Spangler, Alec
Waynesfield-Goshen
5:05.16
3 Selover, Mason
Ada
5:52.37
4 Dsouza, Ethan
Ada
5:52.72
5 Sowders, Andrew
Arcadia
6:06.79
6 Miller, Gavin
Allen East
6:19.00
7 Clay, Darrick
Temple Christian
6:28.41
Gossman, Dakota
Ada
NT
Event 11 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
56.10
Schlegel, Zoe, Bigelow, Kyleigh,
Werner, Leah, Spangler, Alivia
2 Ada A
Ada
59.03
Mullins, Lauren, Poling, Alexandra,
King, Mariah, Cooper-Bolden, K
3 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
1:08.50
High, Conleigh, Turner, Olivia,
Klenke, Gracie, Douglass, Kaylee
Event 12 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
46.63
King, Matti, Gillespie, Silas,
Neff, Ashton, Friesner, Jackson
2 Ada A
Ada
50.66
Green, Wyatt, Bolden, Jalee,
Arnett, Owen, Giddens, Keegan
3 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
52.00
Dunson, Chase, James, Roman,
Craig, Hunter, Porter, Layden
4 Arcadia A
Arcadia
52.43
Pullins, Reece, Fraley, Keegan,
Geren, Zander, Glick, Jeremy
5 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
53.63
Steinke, Gage, Biederman, Aiden,
Miner, Bransyn, Barnes, Blake
6 Allen East B
Allen East
56.91
Poling, Landen, Culbertson, Kyden,
McFarland, Ben, Myers, Jakob
Event 13 GIRLS 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Spencer, Taylor
Waynesfield-Goshen
1:02.66
2 Burkhart, Olivia
Ada
1:06.60
3 Massie, Paige
Arcadia
1:07.31
4 Bigelow, Kyleigh
Waynesfield-Goshen
1:10.41
5 Mullins, Lauren
Ada
1:15.51
6 Gossard, Victoria
Allen East
1:21.67
Deitering, Josie
Temple Christian
NT
Event 14 BOYS 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Caldwell, Chase
Ada
55.00
2 Steinke, Gage
Waynesfield-Goshen
55.66
3 Glick, Jeremy
Arcadia
1:00.56
4 Zechman, Levi
Waynesfield-Goshen
1:01.62
5 McGue, Trevor
Ada
1:01.69
6 Scott, Grant
Allen East
1:01.75
7 Spencer, Troy
Waynesfield-Goshen
1:06.00
8 Jones, Casen
Ada
1:07.64
9 Kelly, Dawson
Waynesfield-Goshen
1:13.75
10 Hazelton, Tucker
Ada
1:14.17
11 Mayer, Anthony
Temple Christian
1:27.50
Copeland, Drake
Waynesfield-Goshen
NT
Brodman, Joey
Waynesfield-Goshen
NT
Shea, Brady
Allen East
NT
Event 15 GIRLS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Jones, Rilynn
Allen East
49.90
2 Green, Olivia
Ada
54.09
3 King, Mariah
Ada
54.10
4 Werner, Leah
Waynesfield-Goshen
54.60
5 Sutherland, Kyra
Waynesfield-Goshen
59.60
6 Baumgardner, Chloe
Waynesfield-Goshen
1:00.47
7 Ball, Amelia
Waynesfield-Goshen
1:06.70
Webb, Peyton
Waynesfield-Goshen
NT
Event 16 BOYS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brown, Jackson
Ada
44.91
2 Steinke, Cole
Waynesfield-Goshen
44.97
3 Hopkins, Caleb
Allen East
45.31
4 Grose, Julian
Ada
45.53
5 Jordan, Dalton
Waynesfield-Goshen
46.12
6 West, Rowan
Ada
47.02
7 Berroy, Nathan
Allen East
47.20
8 Pinks, Jake
Allen East
48.28
9 Wireman, Kade
Allen East
48.65
10 Downing, Brailyne
Ada
55.06
11 Sowders, Andrew
Arcadia
57.68
Event 17 GIRLS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Spencer, Taylor
Waynesfield-Goshen
2:33.34
2 Hutchison, Raegan
Waynesfield-Goshen
2:55.90
3 Carman, Isabelle
Allen East
2:59.38
4 Zechman, Gracy
Waynesfield-Goshen
3:00.85
5 Kinnear, Juliette
Temple Christian
3:28.35
Hazelton, Jilli
Ada
NT
Biglow, Kennedy
Waynesfield-Goshen
NT
Bigelow, Cassidy
Waynesfield-Goshen
NT
Event 18 BOYS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Spangler, Alec
Waynesfield-Goshen
2:15.52
2 Barrington, Brody
Waynesfield-Goshen
2:17.16
3 Selover, Mason
Ada
2:25.67
4 Sloan, Brady
Ada
2:26.57
5 Schafer, Isen
Allen East
2:31.00
6 Beckwith, Aedyn
Ada
2:34.00
7 Hunsicker, Brayden
Ada
2:37.00
8 Glick, Jeremy
Arcadia
2:38.00
9 Messer, Adam
Waynesfield-Goshen
2:55.96
10 Kelly, Dawson
Waynesfield-Goshen
3:10.97
Mayer, Anthony
Temple Christian
NT
Clay, Darrick
Temple Christian
NT
Event 19 GIRLS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Worsham, CeCe
Temple Christian
27.78
2 Jones, Rilynn
Allen East
28.03
3 Sumner, Courtney
Ada
28.59
4 Massie, Paige
Arcadia
29.39
5 McCarty, Erin
Arcadia
30.28
6 Spangler, Alivia
Waynesfield-Goshen
31.00
7 Cooper-Bolden, Kayleiana
Ada
31.72
8 Mullins, Lauren
Ada
32.78
9 Massie, Erika
Arcadia
33.00
10 Gossard, Victoria
Allen East
35.05
Deitering, Josie
Temple Christian
NT
DeLeon, Zaria
Waynesfield-Goshen
NT
Bilmek, Paige
Waynesfield-Goshen
NT
Schlegel, Zoe
Waynesfield-Goshen
NT
Diaz-Rolon, Gerielys
Allen East
NT
Event 20 BOYS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 King, Matti
Allen East
23.78
2 Friesner, Jackson
Allen East
24.09
3 Steinke, Gage
Waynesfield-Goshen
24.28
4 Gillespie, Silas
Allen East
24.37
5 Biederman, Aiden
Waynesfield-Goshen
24.98
6 Jolliff, Logan
Ada
25.31
7 Giddens, Keegan
Ada
26.90
8 Arnett, Owen
Ada
26.91
9 Jones, Casen
Ada
27.42
10 Green, Wyatt
Ada
27.53
11 Winner, Alek
Allen East
27.73
12 Cole, Colton
Ada
27.90
13 Geren, Zander
Arcadia
28.80
14 Myers, Aizik
Allen East
29.47
15 Young, Ethan
Allen East
30.22
16 Copeland, Drake
Waynesfield-Goshen
31.88
17 Hartman, Dylan
Ada
32.11
18 Kelly, Dawson
Waynesfield-Goshen
33.81
Pullins, Reece
Arcadia
NT
Spencer, Troy
Waynesfield-Goshen
NT
Turner, Jayce
Waynesfield-Goshen
NT
Nevers, Seth
Ada
NT
Shea, Brady
Allen East
NT
Event 21 GIRLS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
Phillips, Josie
Ada
NT
Event 22 BOYS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Spangler, Alec
Waynesfield-Goshen
11:29.96
2 Dsouza, Ethan
Ada
13:09.99
3 Sowders, Andrew
Arcadia
13:38.46
4 Selover, Mason
Ada
13:39.72
5 Miller, Gavin
Allen East
14:03.65
6 Kahle, Ethan
Allen East
15:26.77
7 Conner, Adam
Ada
15:52.07
Clay, Darrick
Temple Christian
NT
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
4:34.74
Sutherland, Kyra, Hutchison, Raegan,
Spencer, Taylor, Bigelow, Kyleigh
2 Ada A
Ada
4:41.49
Sumner, Courtney, Green, Olivia,
King, Mariah, Burkhart, Olivia
3 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
5:11.55
Klenke, Gracie, Turner, Olivia,
Brodman, Anna, Ball, Amelia
4 Allen East A
Allen East
5:13.93
Carman, Isabelle, Gossard, Victoria,
Hinebaugh, Kaiya, Munro, Sydney
5 Waynesfield-Goshen C
Waynesfield-Goshen
5:18.60
High, Conleigh, Youtsey, Lauren,
Baumgardner, Chloe, Spangler, Alivia
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Allen East A
Allen East
3:42.61
Wireman, Kade, Hopkins, Caleb,
Berroy, Nathan, Hutchinson, Mason
2 Ada A
Ada
3:50.68
Caldwell, Chase, Grose, Julian,
West, Rowan, Brown, Jackson
3 Waynesfield-Goshen A
Waynesfield-Goshen
3:52.85
Jordan, Dalton, Biederman, Aiden,
Barrington, Brody, Spangler, Alec
4 Ada B
Ada
4:08.28
Beckwith, Aedyn, McGue, Trevor,
Sloan, Brady, Downing, Brailyne
5 Waynesfield-Goshen B
Waynesfield-Goshen
4:10.00
Messer, Adam, Meeks, Sam,
Klenke, Devon, Dunson, Chase
Event 25 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 McCarty, Erin
Arcadia
105'07.00"
2 Emerich, Nevaeh
Arcadia
95'10.00"
3 Baumgardner, Chloe
Waynesfield-Goshen
85'05.00"
4 Kirian, Riley
Waynesfield-Goshen
79'06.00"
5 Myers, Kayla
Waynesfield-Goshen
76'08.00"
6 Faulder, Haley
Waynesfield-Goshen
71'05.00"
7 Studer, Sierra
Allen East
62'11.00"
8 Akyeampong, Awo
Ada
59'02.00"
9 Kimmet, Allyssa
Allen East
58'10.00"
10 Green, Selah
Ada
52'09.00"
11 Balderson, Georgia
Arcadia
52'04.00"
12 Jones, Kennedy
Ada
51'06.00"
13 Long, Tessa
Ada
49'10.00"
14 Wysocki, Gabby
Ada
10'00.00"
Zechman, Molly
Waynesfield-Goshen
NM
Event 26 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Winner, Alek
Allen East
121'10.00"
2 Poling, Landen
Allen East
116'07.00"
3 Keefe, Thomas
Arcadia
111'05.00"
4 Fraley, Keegan
Arcadia
108'03.00"
5 Craig, Hunter
Waynesfield-Goshen
107'08.00"
6 Frazier, Mathew
Ada
107'01.00"
7 Durham, Avery
Waynesfield-Goshen
100'03.00"
8 Yoder, Johnathan
Waynesfield-Goshen
89'04.00"
9 Raines, John
Allen East
87'06.00"
10 Porter, Layden
Waynesfield-Goshen
85'11.00"
11 Cole, Colton
Ada
80'11.00"
12 Dearth, Alex
Ada
79'09.00"
13 Myers, Jakob
Allen East
79'04.00"
14 Nelson, Carter
Ada
77'05.00"
15 McFarland, Ben
Allen East
75'03.00"
16 Mooney, Kameron
Ada
73'10.00"
17 Wireman, Gage
Allen East
66'02.00"
17 Culbertson, Kyden
Allen East
66'02.00"
19 Archer, Luke
Ada
60'07.00"
20 Zheng, Ken
Ada
60'03.00"
21 Hurley, Rey
Ada
56'11.00"
Heffner, Vanderlei
Temple Christian
NM
Dunson, Chase
Waynesfield-Goshen
NM
James, Roman
Waynesfield-Goshen
NM
Turner, Jayce
Waynesfield-Goshen
NM
Wright, Hewitt
Temple Christian
NM
Event 27 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Massie, Paige
Arcadia
4'10.00"
2 Schlegel, Zoe
Waynesfield-Goshen
4'04.00"
3 Worsham, CeCe
Temple Christian
4'04.00"
4 King, Mariah
Ada
4'04.00"
5 Hutchison, Raegan
Waynesfield-Goshen
4'02.00"
6 Youtsey, Lauren
Waynesfield-Goshen
4'00.00"
Event 28 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Nevers, Seth
Ada
5'02.00"
2 Steinke, Gage
Waynesfield-Goshen
5'02.00"
3 Paxson, Tanner
Allen East
5'00.00"
3 Brown, Jackson
Ada
5'00.00"
5 Pinks, Jake
Allen East
4'10.00"
Berroy, Nathan
Allen East
NM
Wireman, Kade
Allen East
NM
Downing, Brailyne
Ada
NM
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Worsham, CeCe
Temple Christian
15'08.00"
2 Sumner, Courtney
Ada
14'09.50"
3 Wiler, Lillian
Arcadia
14'03.50"
4 Hazelton, Jilli
Ada
14'03.00"
5 Poling, Alexandra
Ada
13'02.00"
5 Green, Olivia
Ada
13'02.00"
7 Massie, Erika
Arcadia
12'01.50"
8 High, Conleigh
Waynesfield-Goshen
11'10.00"
9 Douglass, Kaylee
Waynesfield-Goshen
10'09.00"
10 Klenke, Gracie
Waynesfield-Goshen
10'06.00"
Bilmek, Paige
Waynesfield-Goshen
NM
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Jordan, Dalton
Waynesfield-Goshen
16'06.00"
2 McGue, Trevor
Ada
16'01.00"
3 Jolliff, Logan
Ada
15'07.00"
4 Scott, Grant
Allen East
15'05.00"
4 Caldwell, Chase
Ada
15'05.00"
6 Paxson, Tanner
Allen East
15'03.50"
7 Arnett, Owen
Ada
14'09.25"
8 Green, Wyatt
Ada
14'09.00"
9 Copeland, Drake
Waynesfield-Goshen
11'06.00"
Wireman, Kade
Allen East
NM
Myers, Aizik
Allen East
NM
Young, Ethan
Allen East
NM
Sloan, Brady
Ada
NM
Gossman, Dakota
Ada
NM
Jones, Casen
Ada
NM
Event 31 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 McCarty, Erin
Arcadia
33'03.00"
2 Emerich, Nevaeh
Arcadia
30'10.00"
3 Jones, Kennedy
Ada
29'02.00"
4 Kirian, Riley
Waynesfield-Goshen
26'07.00"
5 Studer, Sierra
Allen East
24'07.00"
6 Faulder, Haley
Waynesfield-Goshen
23'10.00"
7 Green, Selah
Ada
23'09.00"
8 Akyeampong, Awo
Ada
23'03.00"
8 Myers, Kayla
Waynesfield-Goshen
23'03.00"
10 Kimmet, Allyssa
Allen East
21'03.50"
11 Balderson, Georgia
Arcadia
19'01.50"
12 Long, Tessa
Ada
16'07.00"
13 Wysocki, Gabby
Ada
6'02.00"
Zechman, Molly
Waynesfield-Goshen
NM
Event 32 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Poling, Landen
Allen East
39'00.00"
2 Dunson, Chase
Waynesfield-Goshen
38'08.50"
3 Craig, Hunter
Waynesfield-Goshen
38'05.00"
4 Keefe, Thomas
Arcadia
37'06.00"
5 Nelson, Carter
Ada
37'03.00"
6 James, Roman
Waynesfield-Goshen
37'00.00"
7 Winner, Alek
Allen East
35'11.00"
8 Mooney, Kameron
Ada
33'09.50"
9 Raines, John
Allen East
33'03.00"
10 Yoder, Johnathan
Waynesfield-Goshen
32'11.00"
11 Dearth, Alex
Ada
32'07.00"
12 Fraley, Keegan
Arcadia
32'01.00"
13 Myers, Jakob
Allen East
30'10.50"
14 Porter, Layden
Waynesfield-Goshen
30'06.50"
15 Culbertson, Kyden
Allen East
30'05.00"
16 Turner, Jayce
Waynesfield-Goshen
30'04.00"
17 Frazier, Mathew
Ada
29'11.50"
18 McFarland, Ben
Allen East
29'05.00"
19 Wireman, Gage
Allen East
29'01.50"
20 Bolden, Jalee
Ada
28'02.00"
21 Archer, Luke
Ada
24'05.00"
22 Zheng, Ken
Ada
22'10.00"
23 Hurley, Rey
Ada
20'10.50"
Wright, Hewitt
Temple Christian
NM
Heffner, Vanderlei
Temple Christian
NM
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Mullins, Lauren
Ada
7'00.00"
2 Sutherland, Kyra
Waynesfield-Goshen
6'06.00"
2 Werner, Leah
Waynesfield-Goshen
6'06.00"
4 Phillips, Josie
Ada
6'00.00"
Ball, Amelia
Waynesfield-Goshen
NM
Hinebaugh, Kaiya
Allen East
NM
Burkhart, Olivia
Ada
NM
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Steinke, Cole
Waynesfield-Goshen
10'00.00"
2 Pinks, Jake
Allen East
9'00.00"
2 Neff, Ashton
Allen East
9'00.00"
4 Shea, Brady
Allen East
8'06.00"
5 Barrington, Brody
Waynesfield-Goshen
8'00.00"
5 Swaney, Seth
Ada
8'00.00"
7 Grose, Julian
Ada
7'06.00"
8 Conner, Adam
Ada
7'00.00"
Turner, Jayce
Waynesfield-Goshen
NM
Hazelton, Tucker
Ada
NM